Uwielbiam decupage, szydełko, haft i wszystko inne co zostało wykonane z pasją... Jeśli masz chwilkę, zapraszam Cię na handmade mamy na wychowawczym...

2013/06/02

Manufaktura Bolesławiec

Przeglądając strony www natrafiłam na ręcznie zdobienie kamionki stołowej. Aż dziw bierze, że można robić tyle różnych wzorów zarówno na naszyjnikach jak i zastawie stołowej. Zobaczcie jak piękna może być taka kamionka..wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony producenta Bolesławiec
"Fabryka Naczyń Kamionkowych "Manufaktura" powstała w 1993 roku jako rodzinny biznes. Postępujący rozwój firmy na przestrzeni minionej dekady pozwolił na zatrudnienie w chwili obecnej 190 osób.
Manufaktura jest jedynym z czołowych producentów ręcznie zdobionej kamionki stołowej. Wszystkie nasze wyroby ceramiczne są dekorowane metodą stempelkową, przy użyciu własnych farb, co jest gwarancją najwyższej jakości i estetyki."

3 komentarze:

  1. Kamionka piękna, miałam przyjemność być w Bolesławcu na targach i to co tam można było zobaczyć i zakupić potwierdziło tylko jak piękne rzeczy potrafimy robić.Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. porcelana z bolesławca jest cudna :) może kiedyś zagości w mojej kuchni :)

    OdpowiedzUsuń

Google+ Followers

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...